Nyheter
Hadde serievinneren i kne
(Bærum-Sandefjord 3-4) Hjemmelaget ledet med to, så snudde kampen.
Nyheter
Morten tatt ut til UEFA ...
15.00 søndag leder Morten Tanberg laget mot Sandefjord.
Nyheter
Amahl rakk sluttspurten ...
(Bærum-Strømmen 1-1) Hastet rett fra LSK-kamp til å se Bærum mot Strømmen.
Nyheter
Møter Strømmen søndag kl...
Se Bærum i jakten på kvalikplass.
Nyheter
Massimo må hoppe i falls...
Nyheter
Klatret til 4. plass
(Ull/Kisa-Bærum 0-2) En ujevn kamp prestasjonsmessig endte med nye tre poeng.
Nyheter
Daglig leder ansatt
Tommy Westlie blir ny daglig leder.
Nyheter
Debuterer på juniorlaget
Christian Hanche-Olsen og Oscar Haram er med når juniorlaget møter Moss.
Nyheter
En ekte supporter
Søndag ble supersupporteren Terje Hilton hedret på Sandvika Stadion.
Andre lag
Debuterer på juniorlaget
Christian Hanche-Olsen og Oscar Haram er med når ...
Vått, vilt og vakkert på Nordre Åsen
Jr. elite: Lå under 0-3 ved pause og snudde til s...
Klart for revansje mot Ull/Kisa
Husk Bærum-Ull/Kisa i dag klokken 19.00 – det er ...
Jr. elite: Stortap mot Lørenskog
Det ble en blytung kveld borte mot Lørenskog tors...
Bildegallerier
Sesongkort 2014 plakat.
Billettnyheter
Kjøp sesongkort på nett
Det er kun et par uker til det braker løs. Støtt klubben - kjøp sesongkort nå!
Sandvika stadion.
Billettnyheter
Billettsalg
Praktisk informasjon om billetter til Bærum-kampene på Sandvika stadion.

Kalender

Se alle

A Date


    Adobe Flash-plugin påkrevd

    Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

    Se flere videoer

    Kamper

    Se alle
    • 1. divisjon

      hjemme, 26 oktober 2014 - 13:00

      Bærum

      3d 8:59:27

      Bærum
    • 1. divisjon

      borte, 02 november 2014 - 13:00

      Mjøndalen

      10d 8:59:27

      Mjøndalen
    • 1. divisjon

      borte, 31 august 2014 - 18:00

      Hønefoss

      2

      -

      Hønefoss

      1

    • 1. divisjon

      hjemme, 14 september 2014 - 17:30

      Bærum

      0

      -

      Bærum

      0

    • 1. divisjon

      borte, 21 september 2014 - 18:00

      Ullensaker / Kisa

      0

      -

      Ullensaker / Kisa

      2

    • 1. divisjon

      hjemme, 28 september 2014 - 16:00

      Bærum

      1

      -

      Bærum

      1

    • 1. divisjon

      hjemme, 05 oktober 2014 - 15:00

      Bærum

      3

      -

      Bærum

      4

    • 1. divisjon

      borte, 19 oktober 2014 - 15:00

      Fredrikstad

      2

      -

      Fredrikstad

      1

    P   Name S P
    1
    team logo
    Molde 27 65
    2
    team logo
    Odd 27 55
    3
    team logo
    Rosenborg 27 51
    4
    team logo
    Strømsgodset 27 47
    5
    team logo
    Lillestrøm 27 40
    6
    team logo
    Vålerenga 27 39
    7
    team logo
    Sarpsborg 08 27 36
    8
    team logo
    Stabæk 27 35
    9
    team logo
    Start 27 34
    10
    team logo
    Viking 27 33
    11
    team logo
    Aalesund 27 32
    12
    team logo
    Haugesund 27 30
    13
    team logo
    Bodø / Glimt 27 29
    14
    team logo
    Sogndal 27 24
    15
    team logo
    Brann 27 23
    16
    team logo
    Sandnes Ulf 27 21
    P   Name S P
    1
    team logo
    Sandefjord 28 65
    2
    team logo
    Tromsø 28 53
    3
    team logo
    Kristiansund 28 48
    4
    team logo
    Fredrikstad 28 48
    5
    team logo
    Mjøndalen 28 47
    6
    team logo
    Ranheim 28 45
    7
    team logo
    Bærum 28 45
    8
    team logo
    Hødd 28 40
    9
    team logo
    Bryne 28 39
    10
    team logo
    Strømmen 28 37
    11
    team logo
    Hønefoss 28 36
    12
    team logo
    Nest-Sotra 28 35
    13
    team logo
    Alta 28 31
    14
    team logo
    Tromsdalen 28 29
    15
    team logo
    Ullensaker... 28 22
    16
    team logo
    HamKam 28 7
    P   Name S P
    1 Jerv 25 54
    2 Vindbjart 25 48
    3 Notodden 25 48
    4 Fram 25 46
    5 Kongsvinger 25 45
    6 Flekkerøy 25 40
    7 Odd II 25 34
    8 Arendal 25 34
    9 Holmen 25 31
    10 Strømsgods... 25 29
    11 Ørn Horten 25 28
    12 Pors Grenl... 25 25
    13 Asker 25 21
    14 Birkebeine... 25 10
    P   Name S P
    1 Levanger 25 53
    2 Raufoss 25 50
    3 Byåsen 25 50
    4 Elverum 25 49
    5 Nybergsund 25 40
    6 Gjøvik-Lyn 25 40
    7 Nardo 25 37
    8 Rødde 25 30
    9 Brumunddal 25 29
    10 Træff 25 27
    11 Molde II 25 25
    12 Herd 25 22
    13 Rosenborg II 25 19
    14 Valdres 25 15
    P   Name S P
    1 Åsane 25 55
    2 Egersund 25 45
    3 Vard 25 41
    4 Vidar 25 37
    5 Florø 25 36
    6 Førde 25 36
    7 Stabæk II 25 34
    8 Fana 25 33
    9 Fyllingsda... 25 32
    10 Grorud 25 32
    11 Lyn 25 31
    12 Brann II 25 29
    13 Stord 25 27
    14 Ålgård 25 20
    P   Name S P
    1 Follo 25 63
    2 Kjelsås 25 55
    3 Moss 25 50
    4 KFUM 25 45
    5 Eidsvold 25 42
    6 Finnsnes 25 40
    7 Harstad 25 39
    8 Skeid 25 39
    9 Vålerenga II 25 36
    10 Kvik Halden 25 31
    11 Lørenskog 25 26
    12 Drøbak / F... 25 15
    13 Mo 25 10
    14 Medkila 25 7
    P   Name S P
    1 Lillestrøm 21 54
    2 Stabæk 21 52
    3 Arna-Bjørnar 21 39
    4 Kolbotn 21 39
    5 Avaldsnes 21 35
    6 Røa 21 32
    7 Vålerenga 21 27
    8 Klepp 21 26
    9 Trondheims... 21 24
    10 Medkila 21 15
    11 Amazon Gri... 21 11
    12 Grand Bodø 21 7

    Spillerprofiler

    Supportere
    - Herregud så gøy
    Les Bærum-supporter Cato Gjertsens hyllest til kl...
    Bilder fra Bærum-Nest/Sotra
    Se utvalgte bilder fra 2-1-seieren over Nest-Sotr...
    Bilder fra Instagram
    Se de siste bilde fra Instagram #BærumSK
    Bilder: Publikum på Bærum-Hønefoss
    Bilder av publikum fra kampen mellom Bærum mot Hø...

    Twitter

    Talent
    Frida på J15 landslagssamling
    Vårt keepertalent Frida Thomas har nett...
    G00 og G99 kurset og klare som klu...
    Ungdommene i Bærum er klare til å ta i ...
    G99: Til topps i Skeid elitecup
    G00: To pokaler i Sparebank1-cup
    Fair-play-Torkel
    Frida Thomas på regionssamling

    Bærum Nyhetsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
    Nytt fra mediene
    • 22/10 13:31  |  Bryne FK

      Gjenganger i årets siste hjemmekamp

    • 18/10 12:10  |  Hønefoss BK

      HBK 2 møter serielederen

    • 17/10 12:20  |  Fotball.no - Norges Fotballforbund

      Bærum Sportsklubb søker etter hovedtrener til J15

    • 16/10 00:01  |  Stabæk

      Sikret seriegullet i lokalderby mot Bærum SK

    • 15/10 10:50  |  Budstikka

      – Ofrer ikke helsen for fotball

    • 15/10 00:04  |  Strømsgodset

      Helge W. Karlsen – 60!

    • 11/10 15:04  |  Fvn.no

      Mette-Marit forsvarer vestkantungdom

    • 05/10 13:35  |  Budstikka

      Slik kan Bærum Sportsklubb smadre bragden fra 1993

    • 02/10 16:22  |  Langrenn.com

      Resultater Vindfjelløpet 2006

    • 02/10 16:22  |  Langrenn.com

      Resultater Vindfjelløpet 2004

    • 02/10 16:21  |  Langrenn.com

      Resultater Vester-Gyllen 2010

    • 02/10 16:19  |  Langrenn.com

      Resultater Ringkolløpet 2007

    • 02/10 16:19  |  Langrenn.com

      Resultater Vindfjelløpet 2007

    • 02/10 16:19  |  Langrenn.com

      Resultater Sørkedalsrennet 2009

    • 01/10 11:15  |  Bryne FK

      Bryne nest-best i fair play

    Live kampsenter

    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Wolfsburg
    • Rijeka
      K.O. 19:00
      Feyenoord
    • Standard Liège
      K.O. 19:00
      Sevilla
    • Lille
      K.O. 19:00
      Everton
    • Slovan Bratislava
      K.O. 19:00
      Sparta Praha
    • Young Boys
      K.O. 19:00
      Napoli
    • AaB
      K.O. 19:00
      Dynamo Kyiv
    • Steaua Bucureşti
      K.O. 19:00
      Rio Ave
    • Dinamo Minsk
      K.O. 19:00
      Guingamp
    • PAOK
      K.O. 19:00
      Fiorentina
    • Trabzonspor
      K.O. 19:00
      Lokeren
    • Villarreal
      K.O. 21:05
      Zürich
    • Borussia M'gladbach
      K.O. 21:05
      Apollon
    • Torino
      K.O. 21:05
      HJK
    • Club Brugge
      K.O. 21:05
      København
    • Tottenham Hotspur
      K.O. 21:05
      Asteras Tripolis
    • Partizan
      K.O. 21:05
      Beşiktaş
    • Celtic
      K.O. 21:05
      Astra
    • Salzburg
      K.O. 21:05
      Dinamo Zagreb
    • Estoril
      K.O. 21:05
      Dinamo Moskva
    • PSV
      K.O. 21:05
      Panathinaikos
    • Internazionale
      K.O. 21:05
      Saint-Étienne
    • Dnipro Dnipropetrovsk
      K.O. 21:05
      Qarabağ

    Partnere